Dnes je:

slide

Ponuka pre domácnosti:

 

Neviete si rady so svojím PC, notebookom, tabletom, smartphonom, tlačiarňou, domácim kinom alebo iným zariadením? Neštartuje, nefunguje nejaký komponent alebo je spomalený? Diagnostikujeme problém a vyriešime ho. Najrýchlejším a najefektívnejším spôsobom.

Chcete poradiť pri výbere nového zariadenia? Neviete si vybrať zo širokej ponuky? Dnes je v ponuke množstvo zariadení pre rôzne použitie. Po prehodnotení Vašich požiadaviek Vám poradíme pri výbere nového zariadenia a zariadime jeho inštaláciu.

Alebo sa chcete zdokonaliť s používaním nových technológií? Ak chcete naplno využívať moderné technológie a neviete ako na to, tak my Vám pomôžeme. Doučíme Vás to, čo potrebujete!

Cena servisu:

 

Druhy školení:

Ak sa chcte vzdelávať s používaním techniky a chcete jednoduché ľudské vysvetlenie, tak ste našli tých pravých. Náš technik Vám vysvetlí, predvedie a spolu s Vami odskúša, požadované problémy, ktorým nerozumiete. Školenie je ideálne aj pre viac ľudí súčastne. Školenie prebieha v pohodlí u Vás doma na vašom počítači, takže si nebudete musieť zvykať na iné zariadenie.

Školenie osobným školiteľom zahŕňa rôzne oblasti:

  - úvodné zaškolenie na používanie základných / pokročilých funkcií počítača

  - bežné používanie počítača ( programov ako MS OFFICE, internet, Skype, Facebook a iné)

  - vysvetlenie Vami požadovaného programu / funkcie (je nutné pred školením o takomto úkone informovať školiteľa)

Vyberte si zo širokej ponuky rôznych druhov školení od jednorázových návštev až po zvýhodnené balíčky.

Výjazd technika k Vám domov:

 

© 2014 servis.KiMax.sk | webdesign by KiMax s.r.o.